Podstawowe Posłuszeństwo Warszawa

Podstawowe posłuszeństwo, to zajęcia grupowe dla psów od 6 miesiąca życia. Na to szkolenie przyjmowani są absolwenci szkoły Głosem Psa, absolwenci innych szkół oraz psy, które jeszcze nie uczestniczyły w żadnych szkoleniach. W związku z tym, decydując się na te zajęcia napisz w formularzu zgłoszeniowym, co już potraficie, a co jest dla was sporym wyzwaniem.

Podczas zajęć psy poznają podstawowe komendy. Czworonogi, które odbyły psie przedszkole szlifują swoje umiejętności w rozproszeniach oraz na dystansie. Zaczynamy pracę na odłożonej nagrodzie, czyli nie po każdym wykonanym poleceniu psiak zostaje nagrodzony.

Zapraszam na szkolenie psów z zakresu podstawowego posłuszeństwa w Warszawie.

Zajęcia prowadzi certyfikowany trener psów i behawiorysta.

Co będzie ćwiczył Twój pies

Reagowanie na imię i skupienie na opiekunie
Spokojne czekanie na miskę
Podstawowe komendy: siad, leżeć, zostań
Niepodejmowanie jedzenia i śmieci na spacerach
Zajmowanie pozycji przy nodze
Chodzenie przy przy nodze
Chodzenie na luźnej smyczy
Mijanie innych psów
Oddawanie przedmiotów

Czego Ty się nauczysz

Jak uczy się pies
Jak bawić się z psem
Jakie potrzeby ma pies
Jak zapobiegać podgryzaniu
Jak wygląda atrakcyjny spacer
Jak zapobiegać lękowi separacyjnemu
Jak motywować psa do współpracy
Jak komunikować się z psem
Co Twój pies komunikuje innym psom


Najczęściej zadawane pytania

Nieobecność na zajęciach można odrobić przychodząc na zajęcia kolejnej grupy. Warunkiem możliwości odrobienia zajęć jest zgłoszenie nieobecności najpóźniej 2h przed planowanymi zajęciami.

W przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych zajęcia przekładane są na kolejny weekend. Bardzo niekorzystne warunki to: mocny deszcz, temperatura powietrza niższa niż -10 stopni i wyższa niż 30 stopni.

Na każde zajęcia może przychodzić inny opiekun lub dwoje opiekunów. Ważne jest, aby każdy kto uczestniczy w zajęciach wiedział, co robiliśmy wcześniej i potrafił powtarzać znane już ćwiczenia.

Dzieci mogą być obecne na zajęciach, ale nie mogą przeszkadzać innym uczestnikom. To znaczy dzieci nie mogą biegać między psami, głośno się zachowywać, zaczepiać innych uczestników. Za zachowanie dzieci odpowiada dorosły opiekun. Jeśli dziecko utrudnia ćwiczenia innym psom prowadzący zastrzega sobie prawo do poproszenia o opuszczenie zajęć bez możliwości odrobienia zajęć w innym terminie.

Istnieje taka możliwość jednak ostateczną decyzję podejmuje prowadzący zajęcia po pierwszym spotkaniu. W przypadku zgody prowadzącego wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

cena przedszkola dla psa

Cennik i szczegóły organizacyjne

  • Cena: 650 zł
  • Liczba spotkań: 8 x 60 min
  • Dla kogo: psy od 6 miesiąca życia
  • Gdzie: Park Praski w Warszawie
  • Ćwiczymy w grupach max 4 psów
  • Warunkiem zapisu jest wpłata zadatku w wysokości 300 zł
psie-przedszkole

Prowadzimy zapisy do grup zaczynających zajęcia:

  • 5 sierpnia godz: 18:00 śr i czw (5 wolnych miejsc)
  • 17 sierpnia godz: 11:00 sb i nd (5 wolnych miejsc)
psie-przedszkole

Prowadzimy zapisy do grup zaczynających zajęcia:

  • 5 sierpnia godz: 18:00 śr i czw (5 wolnych miejsc)
  • 17 sierpnia godz: 11:00 sb i nd (5 wolnych miejsc)

Zapisz się teraz

Podstawowe Posłuszeństwo


Kiedy zapisać się na podstawowe posłuszeństwo

No dobrze, ale czy podczas szkolenia chodzi tylko o naukę psa? Oczywiście, że nie. Przede wszystkim, to Ty dowiesz się, jak postępować z psem, żeby możliwie jak najszybciej uporać się z podgryzaniem, buntem i niekontrolowanymi napadami gniewu, które zwykle zakończone są głośnym szczekaniem. Nasze szkolenie nauczy również Twojego małego czworonożnego przyjaciela utrzymywania czystości, a także umiejętności zostawania samemu w domu – a to jak wiadomo dla wielu zwierzaków stanowi nie lada wyczyn. Ty jako właściciel dowiesz się, jak nawiązać trwały i przyjacielski kontakt ze zwierzakiem, a także jakich błędów wychowawczych należy bezwzględnie unikać.
Psy w ekspresowym tempie przyzwyczajają się do wygód i najczęstszych zachowań domowników, dlatego warto już na początku poznać cenne wskazówki, które najlepiej wprowadzą pupila w magiczny, przepełniony emocjami i tajemnicami ludzki świat! Szkolenia grupowe dają możliwość przyzwyczajenia psa do towarzystwa innych zwierzaków, ludzi, a nawet oswojenie z samochodami. To wszystko i znacznie więcej zapewnia właśnie nasze podstawowe posłuszeństwo dla psa.