Psie Przedszkole Warszawa

Psie przedszkole to idealne miejsce, jeśli chcesz wychować swojego szczeniaka na odważnego i mądrego psa – zrób to pod okiem specjalisty.

Każdy właściciel małego czworonoga powinien pamiętać o tym, że pierwsze miesiące życia, to bardzo ważny czas dla rozwoju szczeniaka. Dlatego też psie przedszkole warszawa oferuje zajęcia grupowe dla szczeniąt między 3 a 5 miesiącem życia. Ze względu na to, że zasady, które panują w naszym ludzkim świecie nie są naturalne dla zwierząt, naszym obowiązkiem jest świadome i skuteczne wprowadzenie tych zasad.

przedszkole-dla-psa-warszawa

Co będzie ćwiczył Twój pies

Reagowanie na imię
Spokojne czekanie na miskę
Podstawowe komendy: siad, leżeć, zostań
Niepodejmowanie jedzenia i śmieci na spacerach
Zajmowanie pozycji przy nodze
Wstęp do chodzenia przy nodze
Wstęp do luźnej smyczy
Mijanie innych psów
Oddawanie przedmiotów

Czego Ty się nauczysz

Jak uczy się pies
Jak nauczyć czystości
Jak bawić się z psem
Jakie potrzeby ma pies
Jak zapobiegać podgryzaniu
Jak wygląda atrakcyjny spacer
Jak zapobiegać lękowi separacyjnemu
Jak motywować psa do współpracy
Jak komunikować się z psem


Najczęściej zadawane pytania

Nieobecność na zajęciach można odrobić przychodząc na zajęcia kolejnej grupy. Warunkiem możliwości odrobienia zajęć jest zgłoszenie nieobecności najpóźniej 2h przed planowanymi zajęciami.

W przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych zajęcia przekładane są na kolejny weekend. Bardzo niekorzystne warunki to: mocny deszcz, temperatura powietrza niższa niż -10 stopni i wyższa niż 30 stopni.

Na każde zajęcia może przychodzić inny opiekun lub dwoje opiekunów. Ważne jest, aby każdy kto uczestniczy w zajęciach wiedział, co robiliśmy wcześniej i potrafił powtarzać znane już ćwiczenia.

Dzieci mogą być obecne na zajęciach, ale nie mogą przeszkadzać innym uczestnikom. To znaczy dzieci nie mogą biegać między psami, głośno się zachowywać, zaczepiać innych uczestników. Za zachowanie dzieci odpowiada dorosły opiekun. Jeśli dziecko utrudnia ćwiczenia innym psom prowadzący zastrzega sobie prawo do poproszenia o opuszczenie zajęć bez możliwości odrobienia zajęć w innym terminie.

Istnieje taka możliwość jednak ostateczną decyzję podejmuje prowadzący zajęcia po pierwszym spotkaniu. W przypadku zgody prowadzącego wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

cena przedszkola dla psa

Cennik i szczegóły organizacyjne

 • Cena: 580 zł
 • Liczba spotkań: 8 x 60 min
 • Dla kogo: szczeniaki do 5 miesiąca życia
 • Gdzie: Park Praski w Warszawie
 • Ćwiczymy w grupach max 5 psów
 • Warunkiem zapisu jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł
psie-przedszkole

Prowadzimy zapisy do grup zaczynających zajęcia:

 • 6 kwietnia godzina 11:45 – soboty i niedziele
 • 20 kwietnia godzina 10:30 – soboty i niedziele
 • 8 maja godzina 18:00 – środy i czwartki
 • 11 maja godzina 11:45 – soboty i niedziele
psie-przedszkole

Prowadzimy zapisy do grup zaczynających zajęcia:

 • 24.02 godz: 11:45 – sb i nd
 • 9.03 godz: 10:30 – sb i nd
 • 3.04 godz: 18:00 – śr i czw
 • 6.04 godz: 11:45 – sb i nd
 • 20.04 godz: 10:30 – sb i nd
 • 8.05 godz: 18:00 – śr i czw

Zapisz się teraz

Psie Przedszkole


Szkolenie psów powinno być przyjemnością

W psim przedszkolu nie chodzi tylko o poznanie psich kumpli i zabawę. Dokładamy również wszelkich starań, aby kompleksowo przygotować szczeniaka na zderzenie z rzeczywistością i dorosłym życiem, które nie zawsze jest kolorowe i bajecznie proste. W życiu na pupila czekać będzie mnóstwo niespodzianek, a także zupełnie niespodziewanych przeciwności losu, których pod żadnym pozorem nie należy się bać. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie stawienie im czoła!
Warto mieć na uwadze również fakt, iż prawidłowa socjalizacja szczeniaka, to ważny aspekt, który sprawi, że pies w przyszłości będzie lepiej radził sobie z nowymi dla niego sytuacjami. Nauka chodzenia na smyczy i luźnej smyczy, reagowania na podstawowe komendy czy poznanie odpowiednich zabaw nie tylko umocnią więź ze zwierzakiem, ale też zaowocują w przyszłości. Odpowiednie przygotowanie już od pierwszych miesięcy życia wywiera ogromny wpływ na jakość życia psów dorosłych.
Poza nauką i zabawą będziemy oswajać psa z dźwiękami, “dziwnie” wyglądającymi i zachowującymi się ludźmi, z różnymi podłożami i przedmiotami – dzięki temu unikniesz w przyszłości zachowań lękowych. Szczeniętom warto jak najszybciej zacząć wyrabiać pewność siebie, a także pełne zaufanie do właściciela. Przeciwdziałanie niepożądanym zachowaniom to klucz do sukcesu, bezpieczeństwa pupila i oczywiście radości właścicieli! Szkolenia psów w naszym psim przedszkolu pozostawiają milusińskim pozytywne i przyjemne wspomnienia, a także możliwość poznawania świata i rozwijania wrodzonych już umiejętności i zdolności. Tym prostym sposobem możesz przyczynić się do tego, że szczeniak w dorosłym życiu będzie stabilniejszy emocjonalnie! A połączenie nauki i zabawy to najlepsza forma spędzania czasu z pupilami.